HSS 1380 IE Hybrid

Cena 6640 €

Hibrīdsistēmu darbība

Benzīna motors darbina tikai metēja gliemežtransportieri un ģeneratoru, bet ar inteliģentu kontroles sistēmu tiek uzturēti divi elektromotori un akumulatori. Tādējādi visa jauda tiek novadīta gliemežtransportiera darbībai, bet elektromotori ir paredzēti ķēžu piedziņas nodrošināšanai. Tādējādi hibdrīdtipa sniega metējs ar 15 zs motoru var notīrīt tikpat daudz sniega kā parastais sniega metējs ar 20 zs motoru. Integrētais dators reģistrē sniega metēja noslogojumu un automātiski bez aizķeršanās regulē strāvas padevi 

Griešanās uz vietas

Ķēdes tiek darbinātas ar atsevišķu elektromotoru, un ātrums tiek nepārtraukti kontrolēts elektroniski. Tādējādi tiek nodrošināta viegla, līgana līkumu izbraukšana bez pūlēm, abām rokām paliekot uz vadības stieņa. Funkcija "griešanās uz vietas" ļauj apgriezt ierīci pilnīgi pretējā virzienā (skatīt attēlu pa labi). Šī vieglā manevrējamība ietaupa daudz saspringtu manevrēšanas kustību. Atvieglojums salīdzinot ar parastās ķēžu piedziņas ierīcēm ir acīmredzams: Virziena maiņa bez ķēdes bloķēšanās, bez piepūles un bez rupjas un saraustītas vadības.

Ekskluzīvi tikai no Hondas

Hibrīdtipa modeļi ir visspēcīgākie, inovatīvākie, videi draudzīgākie un efektīvākie sniega metēji, kad pašlaik ir pieejami tirgū. Ar unikālu hibrīdtehnoloģiju tajos ir apvienota vienkārša lietošana ar lietošanas ērtumu un iespaidīgu sniega tīrīšanas jaudu.

- Modelis ar ķēžu piedziņu

- Hibrīd- tehnoloģijas

- Elektriska izmešanas teknes iestatīšana

- Frēzēšanas augstuma iestatīšana

- Starmetis

- Elektriskais starteris

- Griešanās uz vietas

 Tehniskie dati
Motora tipsGXV 390
Nominālā jauda11.8 zs (8.7 kW)
StarterisElektriskais
Degvielas tvertnes tilpums6.4 l
Riteņu piedziņaHydrostatic Drive / kāpurķēdes
Ielādes augstums51 cm
Savācēja jauda60 t/h
Darba platums81 cm
Masa161 kg
Cena6 640 €
atpakaļ

Aktuāli