"Honda sniega tīrītāji ir teicami piemēroti betona vai asfalta virsmu tīrīšanai. Pēc pareizas noregulēšanas, divpakāpju sniega tīrītāji ir lieliski piemēroti arī grants vai citu materiālu virsmu tīrīšanai. Ja nepieciešams tīrīt lēzenus jumtus, izvēlieties kādu no kāpurķēžu modeļiem ar regulējamu frēzi. Honda divpakāpju sniega tīrītāji ir pieejami gan ar riteņiem, gan kāpurķēdēm.

Kāpurķēdes nodrošina teicamu saķeri ar tīrāmo virsmu jebkuros sniega apstākļos. Pateicoties kāpurķēžu sniega tīrītāju teicamajai saķerei ar tīrāmo virsmu, tie ir lieliski piemēroti tīrīšanas darbiem nogāzēs. Kāpurķēžu modeļus ieteicams izvēlēties arī tad, ja nepieciešams tīrīt sablīvētu sniegu vai jumta segumus.

Sniega tīrītāji ar riteņiem savukārt ir nedaudz vieglāk pagriežami un manevrējami. Izvēlieties sniega tīrītāju ar riteņiem, ja nepieciešams tīrīt līdzenas virsmas un saķere ar segumu nav vissvarīgākais. Tikai Honda divpakāpju sniega tīrītāji ir aprīkoti ar hidrostatisko transmisiju.

Neierobežotas darba ātruma iestatīšanas iespējas. Vienkārši regulējamas vadības ierīces.Vienmērīga un vienkārša darbināšana. Minimāla tehniskā apkope. Ko gan vēl vairāk vēlēties?

Aktuāli