BF 60 LRTU

Cena 7 990 € 9 065 €

Iespaidīga jauda un teicams degvielas patēriņš

Teicama jauda – labākā savā klasē

Honda unikālā PGM-FI elektroniskā daudzpunktu degvielas iesmidzināšanas sistēma un BLAST funkcija, kas nodrošina lielāku griezes momentu pie zemākiem apgriezieniem, garantē vienmērīgu un jaudīgu motora darbību pie jebkura ātruma. Nelielais pārnesumu kārbas svars kopā ar uzlabotas formas korpusu samazina ūdens pretestību un nodrošina strauju paātrinājumu un lielāko maksimālo ātrumu savā klasē. Baudiet vēl nebijušas kvalitātes braucienu ar jauno BF60 4-taktu piekaramo motoru!

BLAST

Lielāks griezes moments pie zemākiem apgriezieniem
Motora vadības iekārtā (ECU) iebūvētā BLAST tehnoloģija palielina griezes momentu un nodrošina strauju paātrinājumu. Tas tiek panākts ar optimālas degvielas padeves un aizdedzes momenta noregulējuma palīdzību.

PGM-FI (elektroniskā daudzpunktu degvielas iesmidzināšanas sistēma)

ECU sistēma nodrošina ļoti precīzu degvielas iesmidzināšanu un degmaisījuma sadegšanas kontroli, šādi samazinot degvielas patēriņu un atvieglojot motora iedarbināšanu.

Īpaši zems degvielas patēriņš

PGM-FI un ECOmo (lineārās gaisa attiecības sensora) tehnoloģijas kopā ar motora korpusu, kas efektīvi samazina ūdens pretestību, ļauj sasniegt savā klasē zemāko degvielas patēriņu*3. Braucot ar vidēju braukšanas ātrumu, tiek nodrošināts optimālais degvielas patēriņš.

Neliels svars un izmērs

Jaunais 4-vārstu 3-cilindru dzinējs ar 998 cm3 darba tilpumu ir īpaši izstrādāts BF60 modeļa laivas motoriem. Izstrādes laikā īpaša uzmanība tika pievērsta motora svara samazināšanai, izmantojot kompaktākus iesmidzinātājus, īpaši izturīga materiāla zobsiksnu un samazinot kloķvārpstas garumu. Alumīnija uzstādīšanas rāmis, plastmasas eļļas filtrs un apakšējais pārsegs ļāva izstrādāt vienu no visvieglākajiem un viskompaktākajiem motoriem šajā klasē.

Zems trokšņu un vibrāciju līmenis

Liela tilpuma tukšgaitas kamera un plastmasas ieplūdes kolektors jūtami samazina trokšņu līmeni. Papildus plats uzstādīšanas balsts un uzlabots motora gumijas amortizators efektīvi samazina arī motora vibrācijas. Šie un citi uzlabojumi nodrošinās patīkamu braucienu.

NMEA*7 2000 sertifikāts

BF60 motors atbilst NMEA2000 standartam. Tas nozīmē, ka šo motoru var savienot ar daudz un dažādām kuģniecības elektroniskajām iekārtām.
*NMEA (Nacionālā jūras elektronikas asociācija): šo starptautiski atzīto standartu ir ieviesusi NMEA, un tas apvieno jūras elektronikas komunikācijas protokolus.

Emisijas standarti

BF60 motors ir īpaši draudzīgs apkārtējai videi un pilnībā atbilst jaunajiem EPA, ES RCD un citiem emisiju standartiem visā pasaulē.

 Tehniskie dati
Motora tips4-taktu SOHC vert.
Motora jauda60 Zs (44.1 kW)
Maksimālais griezes moments5000 - 6000 apgr./min.
StarterisElektriskais
Aizdedzes sistēmaPGM-IG Elektroniska
Degvielas padeves sistēmaPGM-FI elektr, iesmidzināšana
Pārnesumu pārslēgšanaF - N - R
Dzesēšanas sistēmaŪdens dzes. (ar termostatu)
Izplūdes gāzes izvadsCaur dzenskrūvi
Pārnesums2.07
VadībaDistances
Motora izcelšanas veidsElektrisks
DzenskrūveIzvēles
Dzenskrūves lāpstiņu skaits3 vai 4
Lādēšanas strāva12 V / 17 A
Eļļas līmeņa kontrole+
Pārkaršanas brīdinājums+
Apgriezienu ierobežotājs+
Avārijas stop slēdzis+
Transoma augstums521 mm
Platums417 mm
Garums777 mm
Augstums1397 mm
Pašsvars110 kg
Cena9 065 €
Cena ar atlaidi7 990 €
atpakaļ

Aktuāli